משרדי רי/מקס מטרופולין                                                                             דירות למכירה ברחובות

משרדי רי/מקס מטרופולין ממוקמים בעיר המרכזית רחובות,

דבר המאפשר לנו לטפל בעשרות הנכסים הקיימים אצלנו בבלעדיות רחובות, גדרה, נס ציונה ראשון לציון והמושבים.ללא ספק רי/מקס מטרופולין הינו משרד התיווך הגדול והמוביל בכל אזור השפלה.

 
משרדנו ממוקם במרכז העיר ומצויד במיטב הטכנולוגיה והידע בתחום הנדל"ן, על מנת לאתר עבור בעל הנכס את הרוכש האיכותי, בטווח הזמן הקצר ביותר .

צוות המשרד של רי/מקס מטרופולין מונה כ- 15 יועצי נדל"ן מקצועיים המתמחים בגיוס ושיווק נכסים ומגרשים. כל יועצי הנדל"ן בסניף, הנם בוגרי קורס זינוק לעסקים בנדל"ן של רשת רי/מקס הבינ"ל ובנוסף בעלי רישיון תיווך בנדל"ן מאת משרד המשפטים .


יועצי הנדל"ן שלנו מתמחים בשיטת אזור התמחות אישי, בשיטה זו יועצנו לומדים מבפנים ומבחוץ את האזור בו הם מתמחים, מכירים את כל הנכסים המשווקים ונמצאים בקשר עם מוכרים וקונים רבים באזור, כל זאת על מנת לספק ללקוחותינו את מיטב השירות והידע הנדרש לשם קבלת החלטה איכותית .

לרי/מקס מטרופולין שיטת שיווק ייחודית ובעלת אחוזי הצלחה גבוהים לשיווק ומכירת הנכס שלכם במחיר הגבוה ביותר בזמן הקצר ביותר.

היום כשהעולם כולו עובר למודל של התמחות מקצועית בתחום הליבה של כל עסק, אנו מציעים לכם לעשות כך גם בנושא חשוב ויקר כמו מכירת הנכס שלכם.

מעוניינים במכירת נכס אשר ברשותכם? שוקלים לרכוש נכס חדש? התקשרו עוד היום.

 

רי/מקס מטרופולין רחובות 077-4648004

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צוות רי/מקס מטרופולין יעמוד לרשותכם ללא כל התחייבות בכל שאלה או בקשה בתחומי הנדל"ן השונים כגון מכירה, קנייה או השכרה.

הכתובת שלכם לעסקה מוצלחת!!!